Lietuvių klb.
  • Windows

Apie mus

Esame jauna bei ambicinga įmonė kuri buvo įkurta 2016 metais. Mes – profesionalių specialistų ir konsultantų komanda. Siekiame jog įmonė taptų geriausia bei profesionaliausia savo sferoje. Tai mums padeda pritaikyti pažangius ir inotyvius sprendimus mūsų projektuose bei užtikrina norimą rezultatą mūsų klientams.


Įmonė įkurta 2016 metais

PAGALBA

 

UAB „Elektronika Namams“ buvo įkurta 2016 metais. Esame jauna įmonė, kuri nuolatos ieško bei taiko pažangiausius sprendimus savo klientams. Manome jog geriausią rezultatą pasiekia motyvuotos bei ta pačia kryptimi dirbančios komandos todėl sakome „už“ partnerystę. Jei esate komanda kuri ieško patikimo ir stipraus partnerio, susisiekite.

 

Visuomet atsakysime į Jums rūpimus klausimus susijusius su mūsų veikla, teikiamomis paslaugomis bei produktais.

Mums rūpi ekologija

Partneriai

 

Ištekliai Žemėje nėra beribiai ir aplinka kurioje gyvename yra gyvybiškai svarbi kiekvienam iš mūsų. Sprendimai ir technologijos kurio leidžia sumažinti energijos sąnaudas, darbo medžiagų tausojimas ir tikslingas jų panaudojimas – tai tik dalis to ką galime padaryti siekdami sumažinti taršą. Vykdydami savo veiklą stengiamės dėl Jūsų komforto bei dėl aplinkos supančios Jus.

 

Bendradarbiaujame su šiomis įmonėmis, turinčiomis tą pačią viziją, darbo kultūrą, požiūrį į klientą bei aplinkos tausojimą.

http://www.ecococon.lt

Naujienlaiškis

Pasidalink su draugais

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn